Lijfstijl Centrum Dongen

Volg ons voorbeeld!

Naar aanleiding van de persconferentie van afgelopen dinsdag 13 oktober jl. hebben wij van ons overkoepelend orgaan, NL Actief, een protocol gekregen waarin staat dat wij zelf mogen beslissen of wij in ons centrum een mondkapje dragen. Omdat het aantal besmettingen erg hard oploopt, wil ook Lijfstijl Centrum Dongen hierin haar verantwoordelijkheid nemen. 

 

We hebben daarom besloten dat al onze medewerkers binnen ons centrum een mondkapje dragen. Wij zouden het heel erg fijn vinden als jullie ons voorbeeld daarin volgen. Natuurlijk mag je tijdens het sporten het mondkapje af doen. Echter als je uit de cabine stapt of op de fiets of crosstrainer klaar bent, vragen wij je dus je mondkapje op te zetten. We merken dat veel van onze leden zich vanwege deze beslissing een stuk veiliger voelen en dat stimuleren wij alleen maar. 

 

Wij willen verder onze complimenten uitspreken naar al onze leden. Jullie volgen de richtlijnen bij Lijfstijl Centrum Dongen heel erg goed op. Daarvoor onze dank. Echter voor de duidelijkheid zetten wij ze hieronder nog een keer op een rijtje:

 

  • Zorg dat je niet eerder dan 10 minuten voor aanvang aanwezig bent, zodat we de 1,5 meter goed kunnen waarborgen.
  • Houd 1,5 meter afstand.
  • Draag een mondkapje in ons centrum.
  • Desinfecteer je handen en laat je temperatuur opmeten bij binnenkomst.
  • Neem een eigen handdoek mee.
  • De kleed/douche ruimte is op dit moment gesloten.
  • Maak gebruik van de box die je krijgt bij binnenkomst om je jas, kleding en tas in op te bergen.
  • Er kan op dit moment geen gebruik worden gemaakt van onze koffie en thee faciliteiten.

 

Wanneer iedereen zich aan bovenstaande regels houdt, weten we zeker dat we alle leden een veilige sportomgeving kunnen garanderen en dat we zo lekker kunnen blijven bewegen en kunnen werken aan een zo goed mogelijk immuunsysteem.

 

Zorg goed voor jezelf en blijf gezond!

Terug naar overzicht